STRONA GŁÓWNA 2018-12-14T09:03:26+00:00

Vega – podłogi drewniane i laminaty z całego świata w Rzeszowie

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest wybór odpowiednich podłóg drewnianych czy laminatów. Powierzchnia po której poruszamy się w domach, musi cechować się solidnością, a także pasować pod względem estetycznym. Czy to panele podłogowe, czy też parkiety lub deski tarasowe, wszystkie typy powierzchni można wybrać w różnej kolorystyce. Dzięki renomie, jaką zdobyliśmy w branży, udało nam się nawiązać współpracę z wieloma liczącymi się na rynku przedsiębiorstwami. W gronie kontrahentów firmy Vega z Rzeszowa są między innymi takie podmioty gospodarcze jak Quick Step, DLH, Finish Deska czy też Baltic Wood. Nazwy te są synonimem najlepszych jakościowo produktów jakie można spotkać na polskim rynku.

Panele podłogowe czy parkiet?

Przed rozpoczęciem prac mających na celu wykończenie mieszkania, warto postawić sobie pytanie o pożądany typ podłogi. Najczęściej zastanawiamy się, czy chcemy układać parkiet czy też panele podłogowe. Parkiet to odpowiedni wybór do eleganckiego pomieszczenia. Jeżeli chcesz, aby Twój dom kojarzył się ze znanymi już tylko z opowieści wnętrzami pałacowymi, to odpowiednio dobrany parkiet będzie najlepszym wyjściem z całej sytuacji. Można go układać według wielu wzorów, ale obowiązuje przekonanie, że im pomieszczenie jest mniejsze, tym wzór parkietu powinien być spokojniejszy.

Sytuacja w przypadku paneli podłogowych trochę się różni. Na początku przede wszystkim każda osoba kupująca ten produkt zaoszczędzi czas – wszystkie panele podłogowe są proste w montażu, a efekt ich ułożenia jest widoczny od razu. Nie trzeba ich dodatkowo lakierować czy wygłuszać. Panele podłogowe sprawdzą się właściwie w każdym pomieszczeniu. Wszystko zależy jedynie od tego jaki ich kolor wybierze właściciel mieszkania.

Rozbudowana oferta

Oferta Vega obejmuje bardzo rozbudowany asortyment, który znacznie wykracza poza zakres paneli podłogowych i parkietów. Posiadamy między innymi sprawdzone w wielu inwestycjach kleje do drewna i impregnaty do drewna. Proponujemy także coś dla tych osób, które szukają innych materiałów do budowy tarasów. Solidnie wykonana deska kompozytowa, drewno egzotyczne, a także pomoc przy planowaniu tarasów drewnianych to zaledwie część oferowanych usług i produktów. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić Państwa oczekiwania.

VEGA PODŁOGI
Z CAŁEGO ŚWIATA

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór pięknych i trwałych podłóg najlepszych producentów na rynku.

STRONA GŁÓWNA - image O-firmie on http://vegapodlogi.pl
Firma Vega to 20 letnia tradycja. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
W swojej ofercie posiadamy podłogi z całego świata, polskich i zagranicznych producentów. Oferujemy produkty tylko pełnowartościowe z gwarancjami. Dzięki stale wzbogacanej wiedzy oferujemy profesjonalne doradztwo,
Nasz firma oprócz sprzedaży zajmuje się również montażem.

PODŁOGI DREWNIANE

PANELE LAMINOWANE

WINYLE

DESKA TARASOWA

PROMOCJE

OFERUJEMY
USŁUGI

Zapewniamy montaż wszystkich podłóg dostępnych w naszej ofercie przez doświadczonych montażystów

STRONA GŁÓWNA - image Usługi on http://vegapodlogi.pl