PANELE LAMINOWANE 2017-11-09T09:16:50+00:00
PANELE LAMINOWANE - image Quick-Step on http://vegapodlogi.pl

Quickstep

Firma Quick-Step dysponuje odpowiednią podłogą do każdego wnętrza. Deski i płytki. Deski szerokie i wąskie. Nowoczesne i tradycyjne. Wśród podłóg Quick-Step każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Strona producenta
PANELE LAMINOWANE - image Pergo on http://vegapodlogi.pl

Pergo

Pergo oferuje piękne, łatwe w montażu i utrzymaniu podłogi winylowe i drewniane.
Strona producenta

PANELE LAMINOWANE - image Haro on http://vegapodlogi.pl

Haro

Firma HARO słynie z produkcji wysokiej jakości podłogi, a filozofię produkcji opiera na poczuciu, iż zachowując autentyczność naturalnego surowca, jakim jest drewno, oferuje całą gamę możliwości jego wykorzystania.
Strona producenta
PANELE LAMINOWANE - image ter-hurne on http://vegapodlogi.pl

Ter Hürne

Ter Hürne jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów trójwarstwowego parkietu panelowego na świecie. Firma należy do grupy kapitałowej Ter Hürne – producenta bogatej kolekcji rozwiązań do wnętrz.
Strona producenta
PANELE LAMINOWANE - image Parador on http://vegapodlogi.pl

Parador

Parador oferuje Państwu szeroką gamę pokryć podłogowych oraz obrobione elementy drewniane.  Produkty przez nas oferowane, składają się w 100% z surowców naturalnych.
Strona producenta
PANELE LAMINOWANE - image Wineo on http://vegapodlogi.pl

Wineo

Międzynarodowa firma Windmöller, producent paneli podłogowych WINEO prezentuje nowoczesne, wysokiej jakości podłogi w ponad 70 krajach na całym świecie. Jako wschodnio-westfalska rodzinna firma zwraca szczególną uwagę, aby markę WINEO kojarzono z doskonałą jakością, nowoczesnym designem oraz niezawodnym serwisem.
Strona producenta
PANELE LAMINOWANE - image Balterio on http://vegapodlogi.pl

Balterio

Podłogi i panele laminowane Balterio zapewniają najlepsze połączenie jakości i ceny, a także szeroki zakres wzorów w każdym stylu. Balterio spełnia surowe standardy produkcyjne i udziela od 10-lat gwarancji do dożywotniej gwarancji (33 lata).
Strona producenta