PODŁOGI DREWNIANE 2018-12-14T09:13:07+00:00
PODŁOGI DREWNIANE - image Baltic-wood on http://vegapodlogi.pl

Baltic Wood

Baltic Wood jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów trójwarstwowego parkietu panelowego na świecie.
Strona producenta
PODŁOGI DREWNIANE - image Barlinek-1 on http://vegapodlogi.pl

Barlinek

Grupa Barlinek jest jednym z największych producentów naturalnych podłóg drewnianych na świecie, zaś logo Barlinek to najbardziej znana i rozpoznawalna marka podłóg naturalnych w kraju.
Strona producenta
PODŁOGI DREWNIANE - image Haro on http://vegapodlogi.pl

Haro

Firma HARO słynie z produkcji wysokiej jakości podłogi, a filozofię produkcji opiera na poczuciu, iż zachowując autentyczność naturalnego surowca, jakim jest drewno, oferuje całą gamę możliwości jego wykorzystania.
Strona producenta
PODŁOGI DREWNIANE - image ter-hurne on http://vegapodlogi.pl

Ter Hürne

Ter Hürne jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów trójwarstwowego parkietu panelowego na świecie. Firma należy do grupy kapitałowej Ter Hürne – producenta bogatej kolekcji rozwiązań do wnętrz.
Strona producenta
PODŁOGI DREWNIANE - image VeniFloor on http://vegapodlogi.pl

Venifloor

Venifloor łączy w sobie wieloletnie doświadczenie w produkcji fornirów sprawdzonych dostawców z najnowszymi technologami produkcji podłóg i światowymi trendami wzornictwa.
Zaufaj marce i estetyce, które pozwolą ci na precyzyjne wyrażenie siebie przy jednoczesnym zachowaniu wysokich oraz ekologicznych standardów podłóg.
Strona producenta
PODŁOGI DREWNIANE - image finishparkiet-logo on http://vegapodlogi.pl

Finish Parkiet

FINISH PARKIET to podłoga z prawdziwego drewna, uniwersalna i odporna na zmiany mody, do zastosowania w mieszkaniach i biurach.
Strona producenta
PODŁOGI DREWNIANE - image gajewski-logo on http://vegapodlogi.pl

Gajewski

Firma Zakłady Drzewne Gajewski powstała w 1988 roku oferuje m.in. jej nowoczesny produkt – Quick Parquet – parkiet gotowy, lakierowany.
Strona producenta
PODŁOGI DREWNIANE - image wisniewski-logo on http://vegapodlogi.pl

Wiśniewski

Wiśniewski specjalizuje się w produkcji litego parkietu i desek podłogowych od 1984 r. Priorytetem firmy jest m.in. dostarczanie produktów najwyższej jakości, jak również dostosowanie oferty do potrzeb każdego klienta.
Strona producenta
PODŁOGI DREWNIANE - image panmar-wood on http://vegapodlogi.pl

Panmar

Panmar Wood – producent litych podłóg dębowych – jest częścią grupy Panmar. To jeden z najstarszych producentów podłóg z naturalnego drewna.
Strona producenta
PODŁOGI DREWNIANE - image dlh on http://vegapodlogi.pl

DLH

Absolutny lider w imporcie i dystrybucji szlachetnych gatunków drewna egzotycznego z całego świata.
Strona producenta
PODŁOGI DREWNIANE - image fairy-floor on http://vegapodlogi.pl

FairFloor

Fairy Floor jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów trójwarstwowego parkietu panelowego na świecie. Firma należy do grupy kapitałowej Ter Hürne – producenta bogatej kolekcji rozwiązań do wnętrz.
Strona producenta

Podłogi drewniane najwyższej jakości

Współpracujemy z uznanymi producentami

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną częścią wyposażenia każdego mieszkania są podłogi drewniane. W trosce o to, by klient otrzymywał wyłącznie najlepsze produkty, nawiązaliśmy współpracę z uznanymi na rynku producentami podłóg drewnianych na rynku. Naszymi kontrahentami są między innymi Barlinek (jeden z największych producentów naturalnych podłóg drewnianych na świecie), DLH (czołowy światowy dostawca drewna oraz produktów drzewnych), a także Baltic Wood (potentat światowego rynku producentów trójwarstwowych parkietów panelowych). Nasze oferta obejmuje również między innymi panele podłogowe, tarasy drewniane, a także kleje do drewna.