USŁUGI 2018-12-14T09:07:20+00:00

Lakierowanie parkietów i innych podłóg drewnianych

Usługi firmy Vega

Jesteśmy przygotowani na kompleksową obsługę klientów w zakresie prac wykończeniowych związanych zarówno z układaniem paneli podłogowych, jak i lakierowaniem parkietu czy też desek tarasowych. Dotychczas mieliśmy okazję pomóc wielu klientom, dzięki czemu pracowaliśmy już w bardzo różnych warunkach i nie boimy się podejmować nawet najbardziej wymagających zleceń.  Nasza firma pomoże w przypadku każdego typu nawierzchni. Wiemy, jak obchodzić się z deską kompozytową, jak układać deski tarasowe, a także panele podłogowe i parkiet. Co jednak ważniejsze – wiemy, jak o nie dbać, żebyście Państwo mieli okazję cieszyć się nimi jak najdłużej.

Układanie, cyklinowanie i lakierowanie każdego typu podłogi

Pod względem prac wykończeniowych poszczególnych typów podłóg drewnianych, zdecydowanie najlepsze są panele podłogowe. Tzw. laminaty nie potrzebują bowiem żadnych zabiegów, żeby utrzymać swój imponujący naturalny wygląd. Układanie paneli podłogowych także nie jest trudne, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie można uzyskać satysfakcjonujące pod względem estetycznym podłogi w mieszkaniu.

Sytuacja jest diametralnie inna w przypadku desek lub parkietów. Tutaj, żeby samo ułożenie miało sens, musi się za to wziąć osoba z odpowiednim doświadczeniem. Układanie podłogi drewnianej z litego drewna nie należy bowiem do najłatwiejszych zadań. Całość rekompensuje jednak piękny wygląd. Odpowiednio ułożony parkiet lub deski tarasowe będą, przy odpowiednim dbaniu o nie, cieszyć oczy domowników i gości przez wiele lat. Warto więc pamiętać o regularnym cyklinowaniu i lakierowaniu.

USŁUGI - image Usługi on http://vegapodlogi.pl