WINYLE 2020-05-12T08:01:28+00:00
WINYLE - image Quick-Step on http://vegapodlogi.pl

Quickstep

Firma Quick-Step dysponuje odpowiednią podłogą do każdego wnętrza. Deski i płytki. Deski szerokie i wąskie. Nowoczesne i tradycyjne. Wśród podłóg Quick-Step każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Strona producenta
WINYLE - image Wineo on http://vegapodlogi.pl

Wineo

Międzynarodowa firma Windmöller, producent paneli podłogowych WINEO prezentuje nowoczesne, wysokiej jakości podłogi w ponad 70 krajach na całym świecie. Jako wschodnio-westfalska rodzinna firma zwraca szczególną uwagę, aby markę WINEO kojarzono z doskonałą jakością, nowoczesnym designem oraz niezawodnym serwisem.
Strona producenta
WINYLE - image Vinyltechlab on http://vegapodlogi.pl

VinylTechLab

VinylTechLab wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do produkcji idealnych podłóg dla Twojego wnętrza.
Strona producenta
WINYLE - image wicanderslogo on http://vegapodlogi.pl

Wicanders

Wicanders wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do produkcji idealnych podłóg dla Twojego wnętrza.
Strona producenta

Podłogi winylowe

Pełna stylu, estetyczna i praktyczna podłoga z paneli winylowych. Tak może wyglądać Twoje wnętrze. Winyl jest jednym z najwcześniej opatentowanych tworzyw sztucznych, a do produkcji przemysłowej trafił już w 1935 roku. Winyl znalazł od tego czasu bardzo szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia i przemysłu. Panele winylowe wykonane są z kilku warstw winylu, które stanowią rdzeń panelu oraz z zewnętrznej, drobno wydrukowanej warstwy dekoracyjnej. Panele z winylu imitują deskę podłogową, a tym samym ich wymiary zbliżone są do wymiarów paneli, z tą różnicą, że panele winylowe są znacznie cieńsze. Ich grubość mieści się, w zależności od producenta, w zakresie od 3 do 7 mm.

Współczesne podłogi winylowe to produkt nowoczesny. Zastosowanie odpowiednich komponentów powoduje, że winyl z reguły kruchy i twardy, staje się plastyczny i elastyczny. Dzięki temu podłogi z winylu tworzą elastyczną konstrukcję, która zapewnia wszechstronność wykorzystania. Wierzchnia warstwa paneli redukuje w znacznym stopniu dźwięki kroków, a podłogi wydają się miłe i delikatne w dotyku oraz cieple dla stóp. Producenci prześcigają się w produkcji paneli w różnych formatach, kolorach i wzorach. Oferują panele winylowe o strukturze drewna i kamienia, w nowoczesnym, klasycznym i awangardowym stylu. Decydując się na podłogę z paneli winylowych, możemy łączyć wzory i kolory, mieszać style, tak by nadać każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd.

Praktyczne i estetyczne panele winylowe

Dzięki swojej budowie i zastosowaniu winylu panele te charakteryzują się podwyższoną odpornością na wilgoć. Znakomicie nadają się do montażu w takich pomieszczeniach jak kuchnie, łazienki, pralnie domowe oraz w innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Jesteśmy dystrybutorem znanych marek specjalizujących się w produkcji znakomitych podłóg winylowych. Są to firmy: Quickstep, Wineo, VinylTechLab oraz Wicander. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami poszczególnych producentów na ich witrynach internetowych i zapraszamy do naszych salonów.