O firmie

VEGA PODŁOGI TARASY z całego świata

O firmie

Firma VEGA rozpoczęła swoją działalność na rynku w 1991 roku. Początkowo świadczyliśmy usługi dotyczące sprzedaży podłóg drewnianych. W 1997 roku zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres świadczonych usług o sprzedaż i montaż podłóg twardych, wśród których wyróżniamy:

  • posadzki drewniane,
  • podłogi laminowane,
  • deski tarasowe — drewniane i kompozytowe,
  • panele winylowe.

 

Obecnie w ofercie znajdziesz również akcesoria umożliwiające montaż parkietu — kleje do podłóg, listwy przypodłogowe. Prowadzimy również dystrybucję środków, które umożliwiają dbanie o stan podłogi niezależnie od materiału, z którego jest ona wykonana.

 

Oferowane rozwiązania pochodzą od polskich i europejskich dostawców, z którymi współpracujemy od lat. Dzięki temu mamy pewność, że proponowane produkty spełniają restrykcyjne normy dotyczące jakości oraz funkcjonalności. Są trwałe, wygodne w codziennym użytkowaniu i dostosowane do potrzeb konkretnych grup Inwestorów.

Montaż posadzek i doradztwo techniczne

Na początku współpracy rozpoznajemy potrzeby Klientów. Pomagamy im określić, jakie rozwiązania są potrzebne w ich sytuacji, które się sprawdzą, a których lepiej unikać. Dzięki temu zamontowane podłogi spełniają ich oczekiwania i przez wiele lat uprzyjemniają korzystanie z konkretnych stref.

 

Usługi montażowe są prowadzone przez doświadczonych i precyzyjnych monterów, przez co nie musisz obawiać się problemów np. z nierównością parkietu. Działamy sprawnie i terminowo, umożliwiając Ci szybkie zakończenie remontu lub wykończenie wnętrza. Oferujemy montaż rozwiązań na klej i na klik. Zapraszamy do współpracy.

Image