Usługi

VEGA PODŁOGI TARASY z całego świata

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z montażem podłóg drewnianych, laminowanych oraz winylowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala nam działać z należytą dokładnością. Dzięki temu gotowa inwestycja pokrywa się z założeniami wynikającymi z projektu, a jednocześnie spełnia oczekiwania Klientów odnośnie do jakości.

 

Poza montażem samych posadzek montujemy również listwy przypodłogowe. Działamy w taki sposób, aby przy ich użyciu ukryć ewentualne nierówności w wykończeniu ścian. Za pomocą przesłon ukrywamy również m.in. elementy instalacji. Odpowiednio dobrane listwy umożliwiają nadanie wnętrzu spójnego wyglądu, przy jednoczesnym zachowaniu jego walorów estetycznych.

 

Stosujemy metodą montażu, która jest zalecana przez producentów konkretnych rozwiązań. To wpływa nie tylko na aspekt wizualny realizacji, ale także ich sprawność techniczną. Odpowiednio przygotowany parkiet jest wygodny w użytkowaniu, a przy tym przez wiele lat nie ulega uszkodzeniom. Stosujemy montaż na klej i na klik.

Konstrukcja i wykończenie tarasów

Zajmujemy się również przygotowaniem tarasów. Nasze usługi dotyczą wykonywania konstrukcji nośnych, wylewania słupków betonowych pod całą instalację. Działamy przy tym z uwzględnieniem założeń projektu architektoniczno-budowlanego lub wskazań Inwestorów.

 

Oferujemy wykończenie strefy relaksu przy użyciu deski tarasowej lub kompozytowej. Oba rozwiązania są dostosowane do użytkowania przez cały rok w miejscach, które są narażone na silne działanie warunków atmosferycznych takich jak nadmiernie wysoka, niska temperatura, wiatr czy wilgoć. Nie musisz więc zasłaniać ich na zimę i chłodne miesiące.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi montażowe?

Do każdej inwestycji podchodzimy z należytą starannością, a także w indywidualny sposób. To pozwala nam realizować zlecenia z dbałością o detale niezależnie od tego, jaka jest wizja Klientów — zrealizujemy ją przy użyciu nowoczesnych rozwiązań. Zastosujemy przy tym metody, które sprawią, że całość będzie wyglądała estetycznie i będzie trwała.